E43走線過度迂迴導致行車時間過長, 加上唔入機場, 因此建議E43延長至機場, 並大幅修改走線, 摒棄青沙公路同青衣, 讓北區居民享有更快捷前往東涌同機場服務, 另外為維持東涌北服務, 建議開辦E43A取代原E43
E43 粉嶺(華明)↔ 機場(地面運輸中心) 往機場: - 華明總站
- 華明邨康明樓
- 華明邨耀明樓
- 塘坑
- 粉嶺樓村
- 粉嶺樓路
- 皇府山
- 天平邨總站
- 清河邨
- 曾梅千禧學校
- 大欖隧道
- 青馬收費廣場
- 東涌消防局
- 東堤灣畔
- 赤鱲角南路
- 駿運北路
- 香港空運貨站
- 空郵中心
- 國泰城
- 暢連路
- 一號客運大樓
- 機場(地面運輸中心)
往華明: - 機場(地面運輸中心)
- 國泰城
- 機場警署
- 駿運南路
- 機場空運中心
- 亞洲空運中心
- 赤鱲角南路
- 東涌纜車站
- 富東廣場
- 裕東苑
- 青馬收費廣場
- 大欖隧道
- 御皇庭
- 御景峰
- 天平邨總站
- 皇府山
- 粉嶺樓路
- 禮賢會中學
- 塘坑
- 華明總站
E43A 粉嶺(華明)↔ 機場(地面運輸中心)
往東涌: - 華明總站
- 華明邨康明樓
- 華明邨耀明樓
- 塘坑
- 粉嶺樓村
- 粉嶺樓路
- 皇府山
- 天平邨總站
- 清河邨
- 曾梅千禧學校
- 大欖隧道
- 青馬收費廣場
- 東環
- 映灣園第二期
- 怡東路
- 怡文中學
- 海堤灣畔
- 東涌纜車站
- 東薈城
- 東堤灣畔
- 東涌發展碼頭
往華明: - 東涌發展碼頭
- 東涌纜車站
- 富東廣場
- 海堤灣畔
- 藍天海岸
- 映灣園第二期
- 映灣園第一期
- 迎禧路
- 青馬收費廣場
- 大欖隧道
- 御皇庭
- 御景峰
- 天平邨總站
- 皇府山
- 粉嶺樓路
- 禮賢會中學
- 塘坑
- 華明總站
|
|
|
|
|
龍運唔會俾E43入到客運大樓1納米範圍
而且兜到咁先收得$17
你要佢收返約58km既$14.30?
發夢見啦 |
評分
-
查看全部評分
|
|
|
|
|
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
|