姐係咁樣改:
原本走線:迎東邨、昇薈 -> 映灣園 (入總站) -> 海堤灣畔、藍天海岸 -> 東涌碼頭 -> 東涌站 -> 逸東邨總站 -> 北大嶼山醫院 -> 滿東邨 -> 逸東邨總站 -> 東涌站 -> 東涌碼頭 -> 海堤灣畔、藍天海岸 -> 映灣園 (入總站) -> 昇薈、迎東邨
建議新走線:迎東邨、昇薈 -> 映灣園 (不入總站) -> 海堤灣畔、藍天海岸 -> 東涌碼頭 -> 東涌站 -> 北大嶼山醫院 -> 裕泰苑 -> 滿東邨 -> 逸東邨總站 -> 東涌站 -> 東涌碼頭 -> 海堤灣畔、藍天海岸 -> 映灣園 (不入總站) -> 昇薈、迎東邨