今日行街,走入西營盤華潤萬X見所有丁面,買十包是$26.8。無需指定味道,係時候入貨啦! |
|
|
|
|
惠廈賣$79.2一箱,平均為$2.64
至於散買,買8送2,每包$3.3,如果買夠10包就2.64一包 |
|
蝴蝶空中伴你飛翔
|
|
|
星期五百記做 $20.8 八包 平均 $2.60 一包 只做左一日 即跟惠康價 |
|
|
|
|
原帖由 Gary_B 於 2009-5-25 00:38 發表 
星期五百記做 $20.8 八包 平均 $2.60 一包 只做左一日 即跟惠康價
小弟嗰日都見到,但可惜冇買
第日再去已經係$2.64一包 |
|
|
|
|
回復 7# 的帖子
如樓上所講 梗係 23 號用 enjoy card 最抵啦 |
|
|
|
|
原帖由 Gary_B 於 2009-5-26 00:25 發表 
如樓上所講 梗係 23 號用 enjoy card 最抵啦
小弟有恆生卡,不過唔係enjoy |
|
|
|
|
|
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
|