原帖由 HA7874~HC2110 於 2010-9-21 22:08 發表
你錯喇
九巴有開辦過68B 同68C
從來沒有,只有 69B 69C (天水圍市中心 - 元朗市 - 紅磡 / 觀塘)。兩線的部分膠牌則由 68B 68C 改成。 |
|
19 大坑道↔筲箕灣 $4.2
|
|
|
原帖由 ccicoltd 於 2010-9-21 22:10 發表
從來沒有,只有 69B 69C (天水圍市中心 - 元朗市 - 紅磡 / 觀塘)。兩線的部分膠牌則由 68B 68C 改成。
可能我記錯左.... 謹此致歉 |
|
|
|
|
原帖由 prmy3008 於 2010-9-21 21:50 發表
其實只係將所有 606 於早上 9 時前的班次改經彩盈村
並更改編號為 606A (所以 606A 只係單向)
如果坪石既居民唔反對
應該會順利通過
好似唔關坪石事喎
印象中曾提出一個建議
早上班次巴士落坪石後
下一站係經彩石里入彩盈邨
唔經九龍灣工業區 |
|
快樂有時,唯有Timely
|
|
|
原帖由 lampuikin 於 2010-9-21 20:21 發表
離題一問:
293,68B,68C係咩線?總站係邊?
293好似係由寶林去紅磡站
係將軍澳線果時話把93K同297合併 |
|
|
|
|
原帖由 busfunfun 於 2010-9-22 02:33 發表
293好似係由寶林去紅磡站
係將軍澳線果時話把93K同297合併
唔係坑口北去紅磡咩?
我都唔記得嚕 |
|
|
|
|
原帖由 ckco1415 於 2010-9-21 19:34 發表
少有連九記都整定個電牌,睇黎開線機會都唔細...
好多未開線既線都有入電牌
例如268X(朗屏站-佐敦匯翔道)
961P(港島返山景)
入咗牌唔等於開線機會會好大 |
|
|
|
|
原帖由 Gary_B 於 2010-9-22 02:40 發表
唔係坑口北去紅磡咩?
我都唔記得嚕
坑口北 - 紅磡火車站,經將隧。 |
|
19 大坑道↔筲箕灣 $4.2
|
|
|
原帖由 ccicoltd 於 2010-9-22 08:12 發表
坑口北 - 紅磡火車站,經將隧。 條線係行山路, 繁時就有班次行隧道 |
|
|
|
|
|
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
|